23 Nisan’da çocuklar yaratıcılıklarını konuşturdu

20.04.2018
749
A+
A-
23 Nisan’da çocuklar yaratıcılıklarını konuşturdu
Reklam

23 Nisan’da çocuklar yaratıcılıklarını konuşturdu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda yaşları 7,5 ile 13 arasında değişen 15 çocuk iPad ve Apple Pencil ile kendi portrelerini çizdi.

"iPad ile Benim Portrem" adlı çalışmalarında çocuklar iPad’in çokyönlülüğüyle kendi hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını birleştirdi. Böylece ortaya birbirinden keyifli 16 otoportre çıktı.

Apple Pencil ile iPad üzerinde sınırsız kağıt, rengarenk ve hiç bitmeyen boyalarla çizim yapan çocukların bazıları kendini sevgiyle beslediği ev hayvanın yanında ya da en sevdiği çiçeklerle çizerken bazıları da hayal ettiği mesleği portresinde yansıttı.

23 Nisan coşkusunu sadece iPad’e değil App Store ve Apple Music’e de taşındı. iPad üzerindeki yaratıcı çizgileriyle etkileyen çocuklardan favori parçalarından oluşan özel listeler Apple Music’te yer alıyor.

APP STORE 23 NİSAN İÇİN YENİLENDİ

App Store da bu özel gün için tüm içeriklerini çocuklar için güncelledi. Yaratıcı Çocuklar için Dr Panda Art Class, Caterpillar Creative Play, Fox&Sheep Movie Creator gibi uygulamalardan; Çocuklara kodlama öğreten, Swift Playgrounds, Code Karts, Kids’n’Code gibi uygulamalara; iPad ve Apple Pencil ile skeç yapabilecekleri Procreate, Folioscope gibi uygulamalardan, Öğrenmeyi eğlenceli hale getiren Lingokids, Homer:İngilizce Okumayı öğren gibi uygulamalara; Çocuklar için Geleceğin Meslekleri Little Fox Animal Doctor, Alpi Çocuk- Diş Doktoru gibi uygulamalara; Küçük Mozartlara Tongo Music, Toc and Roll gibi uygulamalardan Astro Cat Stickers, Super Mario Run Stickers gibi Sevimli Stickerlara pek çok uygulamaya App Store üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca popüler çizim uygulaması Procreate, App Store’da bugüne özel olarak iPad ile Benim Portrem çizimleriyle kendi görselini yeniledi.

İşte yaşları 7,5 ile 13 arasında değişen çocucların eserleri...

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Fatma dedi ki:

  Zonguldak merkezden ben Fatma. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-11-2018 20:31:05

 2. Volkan dedi ki:

  Uzun zamandır aradığım bir konuydu. Bu konuyu paylaştığınız için teşekkür ederiz.

 3. Burcu dedi ki:

  Teşekkürler

 4. Anonim dedi ki:

  Konuyu bir başka yazınızda daha detaylı ele alırsanız sevinirim.

 5. Derya dedi ki:

  Harika bir yazı olmuş. Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için.

 6. Gökhan dedi ki:

  Selamın aleyküm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

 7. Ahmet dedi ki:

  Elinize sağlık güzel yazı olmuş.