Adalet Birliği filmi yoksa o gerimi dönüyor

19.11.2017
1.430
A+
A-
Adalet Birliği filmi yoksa o gerimi dönüyor
Reklam

Justice League

Adalet birliği filmi vizyona girdi. Bir önceki filmde batman ve süperman arasındaki çatışmayı izledik. Alex luthor iyilik için savaşan iki süper kahramanı birbirine düşürüp dünyayı ele geçirmeyi planladı. Bunun için kriptonlu devi uyandırarak, kimsenin onu durduramayacağını düşündü. İki süper kahramanda bir birine düşmüşlerdi ve bu durum luthorun tamda istediği şeydi. Tüm dünya süpermanın yaptıklarını sorgulamaya düşman olmaya başlamıştı. Süpermanın içinde bulunduğu durum iyice çıkmaza girmişti.Artık insanlar süpermane güvenmiyor ve ona olan inançlarını yitiriyorlardı. Taki süperman ile batmanın birbirleriyle anlaşana kadar. Sonrasında wonder woman da onların yanına katıldı. Artık bir ekip olan süper kahramanlar kriptonlu dev ile kıran kırana mücadele ettiler. Sonuç olarak süperman kendini feda edip bir canavarı yenmeyi başardılar. Dünya bu sayede kurtuldu. Fakat süperman artık yoktu. Tüm insanlık onun yasını tuttu.

Adalet birliği ise batmanın daha önce tespit ettiği süper kahramanlardan oluşacaktı. Dünya hiç bir zaman güvende değildi ve batman bunun farkındaydı. Dünyayı koruyabilmek için özel güçlere sahip olan insanlardan faydalanması gerekiyordu. Çünkü dünyaya tehdit oluşturan varlıklar dünya dışı güçlü gelişmiş varlıklardı. Dünyada eski çağlardan başlayıp süre gelen bir tehdit kendini göstermeye başlamıştı. Büyük bir enerjiyi içinde barındıran küplerin kötü bir varlık tarafından ele geçirilip dünyanın yok olmasını istiyordu, yani bir istiladı bu. Küpler ise 7 kadim ırklardan olan atlantisliler, amazonlar ve insanlardaydı. Kötü varlık bu küpleri ele geçirip dünyanın yok olmasını istiyordu. Bunun oluşacağını gören batman hemen harekete geçip dünyanın yok olmaması için, özel güçlere sahip insanları bir araya toplamak istiyordu. Vakit kaybetmeden  flash, wonder women, aquaman ve cyborgla irtibata geçti bu ekibi ikna etmek tabi ki hiç kolay olmadı.

Batman ekibini alarak dünyayı yok etmek isteyen tehditle savaştılar fakat ekibin bu yaratığa karşı sonuç alamayacağını anlamıştı. Bu yüzden bir lidere ihtiyacı vardı. Buda süpermandan başkası olamazdı. Süperman bir şekilde geri dönmeliydi. Onun için süpermani tabutundan çıkarıp İnsanlarda bulunan küpe elektrik vererek hayata döndürmeyi başardılar. Tbi bunun sonuçları olabilirdi çünkü süpermanin hafızası yerinde olmaya bilir insanları hatırlamayabilirdi. Öylede oldu adet birliği süperman karşısında alt üst oldu. Fakat bunun olabileceğini düşünen batman süpermanin kız arkadaşını çağırmıştı. Bilici yerine gelen daha sonrada annesiyle görüşen süperman  artık eskisi gibiydi. Sonrasında bu canavarıda yok ederek adalet birliğinin vazgeçilmez lideri oldu. Bu bizi çok mutlu etti çünkü adalet birliği süpermansiz olamazdı. Teşekkürler DC  bizleri çok mutlu ettin. Süperman artık yaşıyor:))))

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. Salih dedi ki:

  Elinize sağlık güzel yazı olmuş.

 2. Burcu dedi ki:

  Elinize sağlık güzel yazı olmuş.

 3. Derya dedi ki:

  Sürekli Sizin yazdığınız konuları keyifle takip ediyorum.

 4. Burcu dedi ki:

  Mükemmel bir yazı olmuş, bizi aydınlattığınız için teşekkür ederiz.

 5. Gül dedi ki:

  Sürekli sizi takip ediyorum. Yazılarınız çok başarılı.

 6. Sinan dedi ki:

  Konuyu bir başka yazınızda daha detaylı ele alırsanız sevinirim.

 7. Yeliz dedi ki:

  Yazınızı paylaşıyorum. Faydalı bir içerik olmuş.

 8. Derya dedi ki:

  Uzun zamandır aradığım bir konuydu. Bu konuyu paylaştığınız için teşekkür ederiz.

 9. Hayrettin dedi ki:

  Sürekli sizi takip ediyorum. Yazılarınız çok başarılı.

 10. Yeliz dedi ki:

  merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım

 11. Yeliz dedi ki:

  Uzun zamandır aradığım bir konuydu. Bu konuyu paylaştığınız için teşekkür ederiz.

 12. Yeliz dedi ki:

  Merhaba sayfanız inanki mükemmel, teşekkürler

Koç
21 Mart - 20 Nisan
Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs
İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran
Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz
Aslan
23 Temmuz - 23 Ağustos
Başak
24 Ağustos - 23 Eylül
Terazi
24 Eylül - 23 Ekim
Akrep
24 Ekim - 22 Kasım
Yay
23 Kasım - 21 Aralık
Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak
Kova
21 Ocak - 19 Şubat
Balık
20 Şubat - 20 Mart
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık