Çarlinin Çikolata Fabrikası Ailecek izlenebilecek güzel bir film

31.12.2017
1.220
A+
A-
Çarlinin Çikolata Fabrikası Ailecek izlenebilecek güzel bir film
Reklam

Çarli'nin Çikolata Fabrikası Ailecek izlenebilecek güzel bir film

Çarlinin Çikolata Fabrikası Ailecek izlenebilecek güzel bir film çünkü çocuğunuz ve aile bireyleri için ders niteliğinde eğitici öğretici mesajlar içeren harika bir film.  Willy Wonka'nın hayal gücünüzü zorlayan harika çikolata fabrikasıyla başlayan hikayemiz çarli'nin dramatik hayatıyla da birleştiğinde ortaya unutamayacağınız bir film ortaya çıkıyor.

çarlinin çikolata fabrikası ailecek izlenebilir

Çarli fakir bir ailenin çocuğudur. Oturduğu mevkide esrarengiz bir çikolata fabrikası bulunmaktadır. Yıllardır Fabrikaya ne giren bir çalışan, nede kapılarının açıldığı görülmüştür. Fakat geceleri çikolata sevkiyatları çıkıyor ve fabrika işlemeye devam ediyordu. Çarlinin dedesine bir sorusu üzerine dedesi yıllar önce fabrikada olanları anlatmaya başlıyor.

Çarli yıllar önce ben o fabrikada çalışıyordum. Herkes işinden memnundu. Mutluyduk ta ki rekabetçi insanların çikolatanın sırrını çalmaya çalışana kadar. Yeni giren insanlar çikolatanın nasıl yapıldığını tespit edebilmek için casusluk yaptılar onun dışında fabrikada çalışan insanlarda çikolata çalarak willy wonka'nın sabrını taşırmışlardı.

Willy wonka tüm bu yaşananları düşünerek çalışanların tamamını işten çıkararak fabrikanın kapılarını herkese kapattı. Bir daha kapılar hiç bir zaman açılmadı ve insanlar fabrikada neler olup bittiğini yıllarca merak ettiler.

Willy wonka bir gün bir karar aldı. Ürettiği çikolataların paketlerinde tam 5 alet altın bilet bulunduğunu ilan etti. Bu biletleri bulanların fabrikayı gezebileceğini ve bu talihlilerden bir kişiye büyük bir süprizi'nin olduğunu iletti.

Tüm halk biletleri aramaya başladı. Tüm dünyaya ithal edilen çikolata paketlerinin içerisindeki altın biletleri bulmaya çalışıyordu. 5 adet kişide bulunan biletlerin şanslı sahipler ebeveynlerini de yanlarına alarak willy wonka'nın çikolata fabrikasına gittiler.

Çarlinin Çikolata Fabrikası neden izlenmeli ?

Çarlinin Çikolata Fabrikasında en önemli konu biletleri olan tüm çocukların mutlaka bir kötü huylarının olması. willy wonka ise bu kötü huyları ortaya çıkararak hem ailelere birer ders veriyor hemde çocukların nasıl davranması gerektiğini espirili bir biçimde anlatıyor. İlk defa izleyip beğendiğim filmler arasında Çarlinin Çikolata Fabrikası mutlaka yer alacak ve izlemeyi düşünen tüm dostlarımıza tavsiye ederiz. Çok keyifli sürükleyici duygusal, komedi ve macera dolu izletirken düşündüren ve dersler almamızı sağlayan başarılı bir yapım olarak film sektöründe yerini almış.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Caner dedi ki:

  Elinize sağlık güzel yazı olmuş.

 2. Fatma dedi ki:

  Diğer konularınız da da bu konu gibi biraz daha detaya inerseniz sevinirim.

 3. Gökhan dedi ki:

  Güzel Yazı olmuş

 4. Burcu dedi ki:

  Teşekkürler

 5. Ahmet dedi ki:

  Teşekkürler

Koç
21 Mart - 20 Nisan
Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs
İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran
Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz
Aslan
23 Temmuz - 23 Ağustos
Başak
24 Ağustos - 23 Eylül
Terazi
24 Eylül - 23 Ekim
Akrep
24 Ekim - 22 Kasım
Yay
23 Kasım - 21 Aralık
Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak
Kova
21 Ocak - 19 Şubat
Balık
20 Şubat - 20 Mart
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık