Chris Evans Kaptan Amerika’ya veda ediyor

27.03.2018
823
A+
A-
Chris Evans Kaptan Amerika’ya veda ediyor
Reklam

Chris Evans Kaptan Amerika'ya veda ediyor

Marvel evreninin Kaptan Amerika'sı (Captain America) Chris Evans Avengers’ın dördüncü filminden sonra serinin başka bir projesinde yer almayacağını ve uzun süredir canlandırdığı Steve Rogers karakterine veda edeceğini açıkladı.

Aslında Amerikalı oyuncunun serinin 27 Nisan'a seyirciyle bulaşayacağı Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı (Avengers: Infinity War) ile karakterine veda etmesi bekleniyordu. Çünkü Chris Evans'ın Marvel ile sözleşmesinde 6 film yer alıyordu. Evans, 3 sözleşmesini Kaptan Amerika ile tamamladıktan sonra 2 tane Yenilmezler filminde oynadı.

Buna göre Yenilmezler'in 3. filmi olan Sonsuzluk Savaşı, 1981 doğumlu oyuncunun son projesi olacaktı. Ancak son filmin 2 bölüm halinde olması Kaptan Amerika'nın bir kez daha seyirciyle buluşmasına olanak sağladı.

Böylece Chris Evans'ın 2019'da gösterime gireceği söylenen Avengers 4 filminde yani Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı 2 (Avengers: Infinity War 2) son kez Kaptan Amerika'yı canlandıracağı kesinleşti.

Eğer Marvel Stüdyoları çizgi romana sadık kalma kararı alırsa Falcon (Anthony Mackie) ve The Winter Soldier'ın (Sebastian Stan) kaskı alıp Captain America'ya dönüşmeleri bekleniyor.

Avengers: Infinity War 27 Nisan'da vizyona girecek. Adı henüz belli olmayan ancak Avengers 4 olarak geçen dördüncü filmin ABD'de 3 Mayıs 2019'da vizyona girmesi bekleniyor.

Chris Evans açıkladı: Captain America ölüyor!

Marvel'ın yeni filmi Avengers 4 ile birlikte evrende büyük değişiklikler olması bekleniyor. Çoğu karakterin öleceği ve yenilerinin tanıtılacağı filmde, Captain America'nın da ölmesi bekleniyor. Konu ile ilgili karakteri canlandıran Chris Evans'dan açıklama geldi.

Chris Evans açıkladı: Captain America ölüyor

Marvel bu film ile birlikte köklü değişiklikler yapmayı planlıyor. Yapılan açıklamalara göre Marvel sinematik evrenine birçok karakter bu filmde veda edecek ve onların yerlerine yeni karakterler gelecek. Marvel hayranları şimdiden kendilerini birçok karakterin ölümüne hazırlamış durumda. Ölecek olan karakterlerin başında Captain America bulunuyor. Ciwil War'da ölmesi beklenen karakterin bu filmde büyük bir ihtimalle ölmesi bekleniyor. Ancak karakteri canlandıran Chris Evans şimdiye kadar pozitif yorumlar yapmıştı.

Chris Evans açıkladı: Captain America ölüyor

Marvel ile olan anlaşmasının bittiğini dile getiren Evans, isterlerse uzatacağını dile getirmişti. Ancak Evans konu ile ilgili son açıklamasında son açıklamasında "Onlar sizi itmeden trenden inmek gerek" dedi. Buradan da anlaşılacağı gibi Captain America bu filmde ölecek. Captain America yerine, Buck Barnes mı? Sam Wilson'ın mı? Veya bambaşka bir ismin mi bu rolü devralacağı bilinmiyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Salih dedi ki:

    Uzun zamandır aradığım bir konuydu. Bu konuyu paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  2. Salih dedi ki:

    Mükemmel bir yazı olmuş, bizi aydınlattığınız için teşekkür ederiz.

  3. Fatma dedi ki:

    Harika bir yazı olmuş. Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için.

Koç
21 Mart - 20 Nisan
Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs
İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran
Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz
Aslan
23 Temmuz - 23 Ağustos
Başak
24 Ağustos - 23 Eylül
Terazi
24 Eylül - 23 Ekim
Akrep
24 Ekim - 22 Kasım
Yay
23 Kasım - 21 Aralık
Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak
Kova
21 Ocak - 19 Şubat
Balık
20 Şubat - 20 Mart
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık