Emina Jahovic’ten baba evine 2.5 milyon TL

30.03.2018
806
A+
A-
Emina Jahovic’ten baba evine 2.5 milyon TL
Reklam

Emina Jahovic'ten baba evine 2.5 milyon TL

Mustafa Sandal’la boşanma aşamasında olan Emina Jahovic’in, Novi Pazar’da bulunan ailesinin evini, yeniden inşa ettirdiği ortaya çıktı.

SPA bölümü bulunan evin eşyalarının tamamınınsa Türkiye’den götürüldüğü yazıldı.
36 yaşındaki Jahovic’in tadilat için 500 bin euro (yaklaşık 2.5 milyon TL) harcadığı ifade edildi.
Emina Jahovic geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesaplarında soy adından Sandal'ı silerek Jahovic yapmıştı.

Mustafa Sandal ile Emina Sandal boşanıyor (3 dilde ayrılık açıklaması)

Emina Sandal ile Mustafa Sandal, ortak bir açıklama yaparak boşanacaklarını duyurdu: “Bu ayrılığın tek sebebi maalesef aşkın tükenmesidir”

Mustafa Sandal-Emina Sandal çifti hakkında uzun süredir ayrılık iddiaları konuşuluyordu. 10 yıldır evli olan çift ile ilgili dün ihanet haberleri ortaya çıkmıştı. Emina Sandal'ın eski aşkına döndüğü öne sürüldü. Ancak Mustafa-Emina Sandal çifti çıkan söylentileri yalanladı.

Duymayan Kalmasın programının haberine göre; Boşanma haberleriyle sürekli gündeme gelen çiftten Mustafa Sandal ilk kez konuştu. Ünlü şarkıcı, "Emina ile boşanma sürecindeyiz. İki haftaya kadar boşanıyoruz" dedi.

Mustafa Sandal ile konuştuğunu ve ayrılığı doğruladığını anlatan Serengil, 'Mustafa ile dün telefonda konuştuk. Emina'ya olan saygı ve sevgisinden bahsetti ama ilişkilerinin yıprandığını ve iki haftaya boşanacaklarını söyledi. Ayrılığın basında yer aldığını gibi üçüncü kişiler yüzünden değil, anlaşamadıklarını söyledi' dedi.

ÇIKAN HABERLERDEN SONRA MUSTAFA-EMİNA SANDAL ÇİFTİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

"Dünkü ortak açıklamalarımızda da belirttiğimiz üzere boşanma sürecinde olduğumuz doğrudur ve yakında evlilik birliğimizi medenice sonlandıracağız. Bundan sonra hayatımıza iki yakın dost ve Yaman ile Yavuz'un anne-babası olarak devam edeceğiz."

"Biz bu süreci çocuklarımıza zarar gelmeyecek şekilde ve bir anne-babaya yakışır biçimde atlatacağız. 14 yıllık birlikteliğimiz boyunca aşk, sevgi ve saygıyla birbirimize sadakat içinde evliliğimizi yaşadık. Bu ayrılığın tek sebebi maalesef aramızdaki aşkın zamanla tükenmesidir. Başka ikinci bir sebebi yoktur, hiçbir zaman da olmamıştır. Özellikle belirtmek isteriz ki, birbirimize olan sevgi ve saygımız sonsuza dek bakidir ve öyle de kalacaktır."

"Biz bugüne kadar aile kurumuna saygıyla yaklaştık, bu süreç boyunca aynı saygıyı sizlerden de rica ediyoruz."
Sırp şarkıcı Emina Sandal, Instagram’da soyadını ‘Jahovic’ olarak değiştirdi. Eşiyle yaptığı ortak açıklamayı da Sırpça, İngilizce, Türkçe olarak sosyal medya hesabından paylaştı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Çiğdem dedi ki:

    Mükemmel bir yazı olmuş, bizi aydınlattığınız için teşekkür ederiz.

  2. Tarık dedi ki:

    Konuyu bir başka yazınızda daha detaylı ele alırsanız sevinirim.