Galatasaray göztepe maç sonucu haberleri

24.12.2017
1.207
A+
A-
Galatasaray göztepe maç sonucu haberleri
Reklam

Galatasaray göztepe maç sonucu haberleri

Galatasaray göztepe maç sonucu çok önemli bir değere sahip Galatasaray hatırlanacağı üzere ligde bu sene çok iyi bir başlangıç yaptı. Tudor la  teknik direktör olarak devam eden Galatasaray ilk yarının başlangıcında rakiplerine karşı başarılı sonuçlar elde etti. İlerleyen haftalarda zorlu maçlar başlayınca Galatasaray da kötü gidişat başlamış olu. Sürekli olarak maç kayıpları kötü gidişat futbolcuların hem formsuzluğu hemde tudor tarafından sürekli taktiksel olarak oyuncuların mevkilerinin değiştirilmesi puan kayıplarını da beraberinde getirdi. Tudor bir teknik direktör olarak sürekli taktiksel değişikliklere gitti. Galatasaray iyi ve başarılı giderken tudorun sanki deneme tahtasına döndü sürekli olarak taktik değiştiren tudor oyuncularında motivasyonunu bitirmiş oldu.

Galatasaray göztepe maç sonucu

Galatasay'da Yeni Teknik Patron Kim oldu?

Galatasaray da başlayan sürekli puan kayıpları tudor'un rahat davranışı birde yönetimin tudora sabır göstermesi kötü gidişatı tetikleyen etkenler arasında yer aldı. Galatasaray geçen hafta liderliği de kaptırarak şampiyonluk yolunda büyük yara aldı. Büyük takımlar dışındaki anadolu takımlarına da yenilir hale gelen galatasaray acil bir operasyonla kötü gidişata dur demek için tudor'la yolları ayırdı. Tudor kötü gidişata rağmen istifasını etmedi. Bununla birlikte yönetimde çatırdamalar baş gösterdi. Artık Galatasaray da işler yolunda değildi. Kimine göre hala Galatasaray şampiyon götürüyordu ligi liderdi. Fakat taraftar Galatasarayın oynadığı oyundan hiç memnun değildi ne yönetim nede taraftar alınan sonuçlardan memnun değildi.

Tudorun da ayrılığından sonra Galatasaraya bir teknik direktör boşluğu oluştu. Acil olarak Galatasarayın başına tecrübeli bir teknik adam gelmesi gerekiyordu. Birçok isim yazıldı çizildi. Sonunda beklenen gün gelmiş ve Galatasarayın eski teknik direktörü Fatih Terimle anlaşılmıştı. Fatih terim bu takıma yıllarını vermiş nice şampiyonluklar elde etmiş başarılı bir geçmişi olan teknik adamdı. Fatih terim daha öncesinde milli takımlar antrenörüydü. Karıştığı bir kavgada ismi geçmesi ve milli takımda yaşadığı başarısızlıklar nedeniyle federasyon tarafından istifası verildi. Galatasaray macerasına bugünkü Göztepe maçıyla başlıyor olacak. Göztepe bu sene süper lige yükselen başarılı bir izmir takımımız. Form grafiği de yüksek olan bir takım olarak göze çarpıyor. Galatasarayla bugün Türk telekom Arena standında yapacakları karşılaşmaya iyi hazırlanan izmir ekibi mutlak üç puan parolasıyla sahaya çıkacak. Galatasaray ise bu kötü gidişe dur demenin yollarını arıyor. İlk defa böyle bir zorlu maça çıkacak olan Fatih Terim için ise mutlak galibiyet çok önemli bir değere sahip. Bu hafta rakiplerinin de puan kaybetmesini fırsat bilen Galatasaray mutlaka bu maçtan üç puan çıkarmak zorunda.

Maç Sonucu Galatasaray:3 Göztepe:1

Bu oyunda şunu gösteriyor Galatsaray teknik direktörü Tudoru futbolcular göndermiştir.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Gül dedi ki:

    Güzel Yazı olmuş

  2. Derya dedi ki:

    Konuyu bir başka yazınızda daha detaylı ele alırsanız sevinirim.

Koç
21 Mart - 20 Nisan
Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs
İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran
Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz
Aslan
23 Temmuz - 23 Ağustos
Başak
24 Ağustos - 23 Eylül
Terazi
24 Eylül - 23 Ekim
Akrep
24 Ekim - 22 Kasım
Yay
23 Kasım - 21 Aralık
Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak
Kova
21 Ocak - 19 Şubat
Balık
20 Şubat - 20 Mart
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık