Kansere iyi gelen şifalı taşlar

24.12.2017
2.841
A+
A-
Kansere iyi gelen şifalı taşlar
Reklam

Kansere iyi gelen Şifalı taşlar

 Kansere iyi gelen şifalı taşlar hakkında topladığımız bilgilerin sizlere faydalı olacağı düşüncesindeyiz. Biliyorsunuz ki artık günümüzde yaygın bir hal almış ölümcül rahatsızlıklar yüzünden binlerce insan hayatını kaybetmektedir. Bu hastalıkların başında da kanser gelmektedir. Henüz tam bir tedavisi bulunamayan kanser kemoterapiler, radyo terapiler ve erken teşhis yoluyla tedavisinde fayda sağlanmaktadır. Fakat geciken kanser rahatsızlıklarında hastayı kaybetme olasılığı oldukça yüksektir. Bu nedenle erken teşhis çok büyük önem taşımaktadır.

Kanser tedavisi için tıbbın tedavi yöntemlerinin gelişmesi kadar doğal yöntemlerde gelişmektedir. Bu doğal yöntemlerde en çok bilgiharitası alaza taşı üzerinde durmayı doğru buluyor. Alaza taşının şifası özellikle kanser hastalarının tedavisinde etkili olduğu görüldü. Peki nedir bu alaza taşı?

kansere iyi gelen şifalı taşlar

Alaza Taşı Nedir?

Alaza taşı Hayvanlarda bulunan nadir bir taştır. Sadece hayvanların öde kesesinde oluşmaktadır. İnsanların hiç bilmediği hatta ismini bile duymadığı nadir bir taştır. Kanser tedavisinde başarılı bir panzehirdir. Alaza taşı özellikle hepatit ve karaciğer rahatsızlığı olan kişilerce kullanılmaktadır. İlk kullanıldığında deride kızarıklar olabildiği söyleniyor fakat zamanla kaybolduğu bilinmektedir.

Özellikle sığırların kendini koruma iç güdüsü hissettiği ve o anda salgılanan öd kesesinde oluşmaktadır. Bu taşa en çok rastlayanlar ise mezbaha da çalışan kasaplar dır. Çünkü her hayvanda olmayan bu taşa ancak onlar rastlayabilmektedir. Kasaplar tarafından bulunan taşlar birilerinin ihtiyacı olacağı düşüncesiyle saklanmaktadır. Tanesini ise 50-100 tl arasında satılmaktadır. Hasta olmadan kimse anlayamaz gerekliliğini. İnsan yaşadıkça her olasılığı deniyor. Allah tüm hastalarımıza şifa versin öncelikle. Hasta olan dostlarımızın da bir an önce şifa bulmalarını temenni ediyoruz.

Alaza Taşı Nasıl Kullanılır?

Alaza taşını havanda dövüp un haline getirmemiz ve 1 mercimek büyüklüğündeki unu 1 tatlı kaşığı bal ile karıştırarak sabahları aç karnına 1 tatlı kaşığı yemek. İçine 1 limonu sıkıp karıştırsanız da olur böylelikle sıvı ilaç gibi oluyor, biz öyle kullanıyoruz. Zaten küçük bir şey demiştim, yani 4-6 tatlı kaşığı bal ve 1 limonla karıştırmanız kafi geliyor. Limonda sulandırdığı için 8-10 gün kullanabiliyorsunuz.

Bütün bu bilgileri verdikten sonra da doğal uygulamaları kullanmadan önce, mutlaka doktorunuza danışıp doktorunuzun onayını almanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Acil Şifalar ..

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Çiğdem dedi ki:

  Başarılı bir yazı olmuş, farklı türdeki konulardan paylaşmanız çok iyi.

 2. Anonim dedi ki:

  Güzel Yazı olmuş

 3. Caner dedi ki:

  Konuyu bir başka yazınızda daha detaylı ele alırsanız sevinirim.

 4. Kamil dedi ki:

  Konuyu bir başka yazınızda daha detaylı ele alırsanız sevinirim.

 5. Gökhan dedi ki:

  Elinize sağlık güzel yazı olmuş.

 6. Sinan dedi ki:

  Yazınızı paylaşıyorum. Faydalı bir içerik olmuş.

Koç
21 Mart - 20 Nisan
Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs
İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran
Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz
Aslan
23 Temmuz - 23 Ağustos
Başak
24 Ağustos - 23 Eylül
Terazi
24 Eylül - 23 Ekim
Akrep
24 Ekim - 22 Kasım
Yay
23 Kasım - 21 Aralık
Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak
Kova
21 Ocak - 19 Şubat
Balık
20 Şubat - 20 Mart
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık