Metin Hara: O gülümsemeye tanık olmak için 2.5 günde 8 uçuş yaptım

29.03.2018
805
A+
A-
Metin Hara: O gülümsemeye tanık olmak için 2.5 günde 8 uçuş yaptım
Reklam

Metin Hara: O gülümsemeye tanık olmak için 2.5 günde 8 uçuş yaptım

Adriana Lima ile yaşadığı birliktelikle sık sık gündeme gelen Metin Hara, sevgilisi için "Sadece o gülümsemeye tanık olmak için 2.5 günde 8 uçuş yaptım" dedi.

adriana lima, metin hara

adriana lima, metin hara

adriana lima, metin hara

Hara, “Adriana’nın en sevdiğin huyu nedir?” sorusunu ise şöyle yanıtladı: “Ben maddi anlamda çok zengin bir insan değilim. Bütün bu sıfatların ötesinde benim ona sunduğum değeri görebilmesi, onun geldiği kültür için çok büyük bir eylem. Biz Türkler olarak biraz daha dokunmatiğiz, daha samimiyiz. Daha duygusal ilerleriz." Tabii o tarafta işler biraz daha rakamlar ve sistem üzerinden ilerliyor. Bütün bunlara rağmen ve ne yazık ki adımıza yapılan bine yakın habere rağmen ne olursa olsun benim yanımda olacak, ne olursa olsun Türk insanına sahip çıkacak ve her yerde bu yaşadığımız sıkıntıları yansıtmayıp sessizlikle karşılayacak kadar güçlü, ilkeli, değerli, duygusal, içten olması benim için değerli."

adriana lima, metin hara
"Çünkü biz neredeyse 8 aydır uluslararası bir zorbalık yaşıyoruz bu ülkede. Ve her konuda. Arabamıza çarpılmasından hiç söylenmeyen demeçlerle TT olmamıza kadar. Sürekli yalan haber yapılıyor. Ve bu artık tabii ki ona da yansıyor. Ne yazık ki yurtdışında böyle bir haber durumu yok. ‘Birlikteler, mutlular, Türk yazar’ diye yazılıyor. Burada olanlar onu da üzüyor. ‘Aldattı’ dediler, bir sürü şey dediler. Yani kişinin itibarını zora sokacak şeyler yapılıyor.”

adriana lima, metin hara

Haklarındaki dedikodulardan da dert yanan Metin Hara şöyle dedi: “Binlerce garip teori üretildi. Kimse de demedi ki ‘Aşıklar’. Aşkın kural tanımadığını ve aşkın kendi doğasını yarattığı hiç düşünülmedi. Âşık olmadan bir insanı hayatınıza almak ona, onun gönlüne, aşka saygısızlık. Sufizm’de çok güzel bir laf var, diyor ki; ‘Aşk yolu kumar yoludur, bu yola bütün benliğini koymalı ve kaybetmeye hazır olmalısın’. Biz de bir şekilde birbirimizle eğitiliyoruz, öğreniyoruz, büyüyoruz, gelişiyoruz.”

Adriana Lima, Metin Hara'yı ailesiyle tanıştırdı

Dünyaca ünlü model Adriana Lima, sevgilisi Metin Hara'yı Brezilya'daki ailesiyle tanıştırdı.

Geçtiğimiz hafta büyükannesini ziyarete giden Adriana Lima ile sevgilisi Metin Hara Brezilya'da buluştu.

Salvador Bahia yaşayan akrabalarıyla buluşan 36 yaşındaki Lima, sevgilisi ve ailesiyle yediği yemekten görüntüleri sosyal medyada yayınladı.

35 yaşındaki Hara ise Lima'nın ailesiyle tanıştığı yemekte masanın görüntüsünü Instagram story'den paylaştı.
Lima ile Hara geçtiğimiz haftalarda Miami sokaklarında görüntülenmiş ikilinin romantik halleri objektiflere yansımıştı.

Lima'nın kıyafet tercihi sosyal medyada hamilelik yorumlarının yapılmasına neden olmuştu.

Metin Hara'dan takipçisine: Bu benim yaşam felsefeme ve verdiğim mesaja uygun değil

Adriana Lima ile yaşadığı aşk ile gündemde olan Metin Hara "Kadınları tavlama diye bir kitap yaz" diyen takipçisine, "Bu benim yaşam felsefeme ve verdiğim mesaja uygun değil" dedi.

Metin Hara'nın Instagram sayfasına bir takipçisi, "Kadınları tavlama diye bir kitap yaz, milyonlar satmazsa adam değilim" yazdı. Bunun üzerine Hara takipçisine tavsiyeler verdi.

Takipçisinin bu önerisine kızan Hara, "Bu konu başlığı benim ne yaşam felsefeme ne de verdiğim mesaja uygun değildir güzel dostum. Ama hepimizin birlikte atabileceği adımlar, emek vermesi gereken alanlar var diye düşünüyorum." ifadelerini kullandı.
35 yaşındaki Hara şöyle devam etti: "Erkekler: Kadınları "tavlanacak" mahluklar olarak görmek yerine kendimizi aşka layık olmaya adamak ilk adım olabilir..."
"Kadınlar: Birbirlerine kadınlıkları üzerinden zorbalık yapmayı bırakabilir. Bu şekilde hep birlikte kadınlara "sahip olmak" yerine toplumsal olarak kadına şiddeti azaltmaya emek verebiliriz. Sevgiler dostum..."

Öte yandan Hara'nın sevgilisiyle önceki gün Miami sokaklarındaki romantik anları objektiflere yansımış, Lima'nın kıyafet tercihi hamilelik iddialarını gündeme getirmişti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Konuyu bir başka yazınızda daha detaylı ele alırsanız sevinirim.

 2. Ahmet dedi ki:

  Uzun zamandır aradığım bir konuydu. Bu konuyu paylaştığınız için teşekkür ederiz.

 3. Fatma dedi ki:

  Elinize sağlık güzel yazı olmuş.

 4. Derya dedi ki:

  Diğer konularınız da da bu konu gibi biraz daha detaya inerseniz sevinirim.

 5. Fatma dedi ki:

  Merhaba bu web sitesi gerçekten çok güzel, sağolun

 6. Caner dedi ki:

  Elinize sağlık güzel yazı olmuş.