Microsoft Edge Web Tarayıcısı Android ve iOS’ta!

26.11.2017
1.183
A+
A-
Microsoft Edge Web Tarayıcısı Android ve iOS’ta!
Reklam

Microsoft Edge

Biliyorsunuz ki microsoft tarafından sunulan İnternet Explorer artık zamanın ihtiyaçlarını karşılayamıyordu. Bu eksikliği ortadan kaldırabilmek için mevcutta olan bir uygulamayı geliştirme kararı aldı. Bunun için Microsoft bir atılım yaparak Microsoft Edge'yi oluşturdu. Edge başarılı bir performans sağlayarak kullanıcının beğenisini toplamaya başardı. Zamanın efsanesi olan internet explorerın kötüleşen imajı karşısında, tasarımı tamamen değiştirmek durumunda kaldı. İnternet explorer Performans açısından da kullanıcısını tatmin edemeyince Windows 10 ana tarayıcısı olan edge güncellemelerle dolu geliştirilebilir bir tarayıcı olarak göze çarpıyordu.

Bu başarının ilerlemesi sonucu şirket hem android hemde İos'ta bu tarayıcı yayınladı.Yapılan testlerle birlikte edge hem ısınmayı hemde pil ömrünü daha verimli olarak kullandığı görüldü. Ayrıca pencereler arasındaki hızlı geçişler, temalardaki güncellemeler kullanıcılar arasında edge resital sunuyor dedirtti.

Microsoft-Edge-Web-Browser

Bunların yanında Windows phone lara ne oldu sorusuda ayrıca merak edilen konulardan biri oldu. Windows phone artık yeni modeller çıkarmıyor, geliştirilmiyor, yeni güncellemeler gelmiyor.  Microsoft tarafında windows phone ilgili sesizliğe bürünülmüş durumda Amerikan yatırımcılar artık windows phone destek vermiyor böylede olunca windows phone artık üretilmeyecek mi sorularını beraberinde getiriyor. Firma muhtemelen farklı stratejiler geliştiriyor Şu aralar mağazalarda Black Fridayin yarattığı satış çılgınlığıyla mücadele etmek zorundalar. Glaxy S8'in yapmış olduğu satış patlamasıyla meşguller gibi görünüyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Gül dedi ki:

    Sürekli Sizin yazdığınız konuları keyifle takip ediyorum.

  2. Bilal dedi ki:

    Mükemmel bir yazı olmuş, bizi aydınlattığınız için teşekkür ederiz.

  3. Bilal dedi ki:

    Mükemmel bir yazı olmuş, bizi aydınlattığınız için teşekkür ederiz.

Koç
21 Mart - 20 Nisan
Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs
İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran
Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz
Aslan
23 Temmuz - 23 Ağustos
Başak
24 Ağustos - 23 Eylül
Terazi
24 Eylül - 23 Ekim
Akrep
24 Ekim - 22 Kasım
Yay
23 Kasım - 21 Aralık
Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak
Kova
21 Ocak - 19 Şubat
Balık
20 Şubat - 20 Mart
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık