ruhlar bölgesi 4 son anahtar konusu

13.01.2018
1.115
A+
A-
ruhlar bölgesi 4 son anahtar konusu
Reklam

Ruhlar bölgesi 4 son anahtar konusu

ruhlar bölgesi 4 son anahtar konusu Telepati, duru görü gibi paranormal, psikokinezi gibi alanlarda bilgili olan parapsikolog Dr. Elise Rainier, bir kez daha bir kurtarma görevine girişir. Yanında ona her kurtarma eyleminde yardımcı olan asistanları Specs ve Tucker da vardır. Ancak bu, sıradan bir kurtarma operasyonu olmanın çok ötesinde olacaktır. Doktor Elise Rainier hayatı boyunca yaşadığı anılar ve geçmişiyle bu bölümde yüzleşecek.

ruhlar-bölgesi-4

Dr. elie daha önce yaşadığı ev ile ilgili kötü bir rüya görür, rüyanın sonunda telefonu çalar ve evi yeni satın alan kişi ondan yardım ister. Kötü bir rüya gören elie önce bunu kabul etmez fakat sonrasında bununla yüzleşmesi gerektiğini dünyaya geçişini sağladığı kötü ruhu def etmesi gerektiğini düşünür. Ekibine gelmemeleri gerektiğini söyler fakat ekibi onu dinlemez ve birlikte yola koyulurlar.

Elie eve vardığında evdeki olumsuz gelişmeleri hisseder ve yaşadığı anıları hatırlar hatta terk ettiği kardeşini de görür ama kardeşi ilk başlarda onu affetmez. Elie gözünde perde olmadığı için kötü varlıkları görebilme özelliğine sahiptir. Geçişinde elie Sırf bu yüzden babası tarafından karanlık odaya kapatılıp işkence görmektedir. Annesi ise elie kurtarmak için elinden geleni yapar. Fakat hiç bir zaman kurtaramaz. Elie bir gün yine o karanlık odaya kapatıldığında o korkunç varlıkla yüzleşir ve onu serbest bırakır o varlık elie'nin çığlıklarını duyan annesine saldırır ve öldürür.

Elie geçmişini hatırlar

Elie o eve gittiğinde geçmişini hatırlar. Sonrasında evin sahibi olan adam elie bir odada bir kişinin sürekli dolaştığını konuştuğunu söyler. Elie'nin üzerine ekip tarafından kamera yerleştirilir. Elie o odadan çıkar ve yer altındaki odaya doğru ruhsal varlık tarafından yönlendirilir. Orada varlıkla iletişime geçer ve ona babasının yaptıklarını gösterir. tünel gibi bir yerde valizler görür ve valizleri açtığında babası tarafından öldürülen kurbanların cesetleriyle karşılaşır. Kötü olan varlık aslında babasının bedenini ele geçirmiş ve bir sürü masum insanın ölümüne sebep olmuştur. Tüm bu olumsuzluklarla savaşmak zorunda olan elie her türlü olumsuzlukla başa çıkabilmektedir.

Yardım ettiği kişi tarafından silahlı saldırıya uğrasa da o kişi cezasını çeker ve elie en zor anında ennesinin verdiği düdüğü kullanarak annesi gelir ve kötü olan varlığı def eder. Her şey bununla da bitmez elie tekrar kötü bir rüya görür ve diğer kişiyi kurtarmak için harekete geçer. Bize sorarsanız durağan bir korku filmi fakat izlenebilecek kalite ve gerilim dolu bir film izlemenizi tavsiye ederiz.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Koç
21 Mart - 20 Nisan
Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs
İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran
Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz
Aslan
23 Temmuz - 23 Ağustos
Başak
24 Ağustos - 23 Eylül
Terazi
24 Eylül - 23 Ekim
Akrep
24 Ekim - 22 Kasım
Yay
23 Kasım - 21 Aralık
Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak
Kova
21 Ocak - 19 Şubat
Balık
20 Şubat - 20 Mart
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık