siyah beyaz aşk canlı izle

09.01.2018
1.066
A+
A-
siyah beyaz aşk canlı izle
Reklam

siyah beyaz aşk canlı izle

siyah beyaz aşk canlı izle dizisinde anlatılan konu, Erkeğin kararmış kalbine, çiçek açtırmaya yemin etmiş bir kadın düşer. Can alan el, hayat veren elle buluşur. Aşk en olmazı oldurur. Çünkü aşk bütün kötülükleri temize çeker, değiştirir, iyileştirir!

Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir.   Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür. İyilik meleği sandığı, Ferhat’ın dayısı Namık’ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı’nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı’yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı’nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı’nın hem de Ferhat’ın hayatını kökünden değiştirecektir.

siyah beyaz aşk

06.01.2018 Cumartesi 13:20  (Güncellendi: 06.01.2018 Cumartesi 13:20)

Ferhat’la yolları ayrılan Aslı, hayatının onunla birlikte anlamlı hale geldiğini fark eder! Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu yeni bölümüyle pazartesi 20.00'de!

siyah beyaz aşk son bölüm izle

23.12.2017 Cumartesi 16:47  (Güncellendi: 23.12.2017 Cumartesi 16:47)

Namık Emirhan, Aslı ile Ferhat'ın giderek yakınlaşmasından rahatsız oluyor! Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu yeni bölümüyle pazartesi 20.00'de!

Aslı büyük bir ikilemde. Ferhat’a gerçekleri söylemeli mi yoksa onu korumak için susmalı mı? Aslı kendi içinde bocalarken Ferhat da Aslı ve ailesi arasında bir seçim yapmak zorundadır. Uğruna hayatından vazgeçtiği ailesini mi yoksa Aslı’yı mı seçecek?
Ebru bir taraftan ailenin içine sızmanın yolunu bulurken bir taraftan da Cem ile evlilik kararı almışlardır. Aslı, Ebru ve Cem’in ani evlilik kararı karşısında tavrı ne olacak?
Namık, Aslı’nın geçmişindeki kirli dosyaları bulup çıkarırken Ferhat, Aslı’yı korumak için onu özgür bırakır. Sonunda özgürlüğüne kavuşan Aslı, Ferhat’a arkasını dönüp gidebilecek mi?

Yapım: D Productions
Yapımcı: Lale Eren, Ayşe E. Durmaz
Drama Koordinatörü: Emel Sakarya Aksoy
Yönetmen: Emir Khalilzadeh
Uygulayıcı Yapımcı: Ebru Sakal
Senaryo: Erkan Birgören, Banu Tekcan
Genel Hikaye: Eylem Canpolat, Sema Ergenekon
Müzik: Yıldıray Gürgen
Görüntü Yönetmeni: A. Münür Gürsoy
 Sanat Yönetmeni: Murat Güney
Oyuncular: İbrahim Çelikkol (Ferhat), Birce Akalay(Aslı), Muhammet Uzuner (Namık), Arzu Gamze Kılınç (Yeter), Ece Dizdar (İdil), Deniz Celiloğlu (Yiğit), Cahit Gök (Cüneyt), Uğur Aslan(Cem), Sinem Ünsal(Gülsüm), Kadriye Kenter (Handan)

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Çiğdem dedi ki:

    Teşekkür ederiz.

Koç
21 Mart - 20 Nisan
Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs
İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran
Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz
Aslan
23 Temmuz - 23 Ağustos
Başak
24 Ağustos - 23 Eylül
Terazi
24 Eylül - 23 Ekim
Akrep
24 Ekim - 22 Kasım
Yay
23 Kasım - 21 Aralık
Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak
Kova
21 Ocak - 19 Şubat
Balık
20 Şubat - 20 Mart
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık